top of page

Şartlar ve Koşullar

Bu hüküm ve koşullar 15/08/2023 tarihinde güncellenmiştir. Web sitelerimizin kullanımı, web sitesindeki mal alım ve satımları aşağıda belirtilen hüküm ve koşullarımıza tabidir.

1. Teslimat Düzenlemeleri

Kapı teslimi ALTECH TURBINE firmasına aittir. Siparişiniz kapınıza kadar teslim edilecektir. Normal teslimat süresi, stok durumuna bağlı olarak üç iş günüdür. Kutu gönderildikten sonra veya siparişiniz bu zaman ölçeğinde sevk edilmek üzere depo stoğunda mevcut değilse sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Ürünler geçici olarak stokta yoksa, tam bir geri ödeme seçmek için sizinle iletişime geçeceğiz veya ürünün tekrar stoğa girdiğinde sevk edilmesi için sınırlı bir süre bekleyeceğiz.


2. Garanti

Tüm ürünler ALTECH TURBINE garantilidir.
2 Yıl ücretsiz ürün garantisi sağlanmaktadır. Müşteriler ayrıca uzatılmış ürün garantisi veya belirli ürünlere bağlı iade seçenekleri satın alabilirler.


3. İptal Etme veya Kısmi Geri Ödeme Talep Etme Hakkınız


ALTECH TURBINE ürününü teslim aldıktan sonra 14 iş günü içerisinde ürünün iadesini talep etme hakkınız bulunmaktadır. Kutunun açılmaması şartıyla. Ürünler özel olarak tasarlanmış ve tekrar kullanılamayan ambalaj malzemeleri ile paketlenmiş özel yapım ürünlerdir. Bu yüksek teknoloji paketleme kimyasalları ve ekipmanları sadece bir kez kullanılabilir. Bu nedenle kutusu açılmış ise firma ürünün iadesini kabul etmemektedir. Şirket, iade edilen kutuları fotoğraflı olarak kontrol eder ve inceler. Sipariş, depolarımızdan veya fabrikalarımızdan sevk edildikten sonra, geri ödeme için tek yol kutuları şirkete iade etmektir. Ürünle ilgili çalışma sırasında bir sorun yaşarsanız, lütfen bir tarafımızla iletişime geçin. Destek birimimiz sorunu inceleyecek ve bir çözüm bulmaya çalışacak; değiştirme, kısmi geri ödeme veya yeni yedek parça satın alma. Garanti kapsamındaki indirimli satışlar için değişim seçenekleri sunmaktayız. ALTECH TURBINE Şirketi maksimum müşteri memnuniyetine ulaşma hedefine sahiptir. Ürünleri tüketicilerimiz için benzersiz ve özel kılmak için çaba ve zaman harcıyoruz. Ürünlerimizin üzerinde isim etiketleriniz ve benzersiz seri numaralarınız (çalışma test videoları kaydedilmiştir) bulunmaktadır, bu nedenle kolilerinizi başka tüketicilere göndermeniz mümkün değildir. Sipariş iptali veya para iadesi durumunda teknisyenlerimiz onları yeniden boyayıp yeniden paketliyor. Beklendiği gibi bu çevre dostu değildir. Tüm sipariş iptalleri, iadeler ve geri ödemeler için %15 iptal ücreti alıyoruz. Bu ek üretim aşamalarının sonuçlarını anlamanızı rica ederiz.

4. Malların Tanımı


Rüzgar türbini sistemlerimiz, EN 61400-2 uyarınca güç üretmek için yalnızca 'Küçük Rüzgar Türbini Sistemi' (SWTS) olarak kullanılabilir. Alçak gerilim üretimi amaçlı olarak kullanılabilen ürünlerimiz; voltaj, bir ALTECH TURBINE Şarj Kontrol Cihazı ile 75V'a kadar maksimize edilebilir. Rüzgar türbinlerimiz her zaman bir şarj regülatörü ile çalışmalıdır. Teknolojimizi sürekli geliştiriyoruz; En son rüzgar türbinlerimiz şiddetli rüzgarlarda 100 volttan fazla üretebilir, bazı ürünler 10 m/s rüzgar hızında bile. ALTECH TURBINE Şarj Kontrol Cihazı, çıkış voltajı seviyesini 0 ila 75 volt arasında ayarlayabilir ve sınırlayabilir. ALTECH TURBINE şarj regülatörü üzerindeki düğme kullanılarak invertör seçeneği seçilirse, maksimum voltaj sınırlaması yoktur. Ürünlerimizin üzerinde elektrik tehlikesine karşı uyarıcı etiketler bulunmaktadır. Elektrik kullanımıyla ilgili sağlık riskleri için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Voltaj üretimini engelleyebilecek değişikliklerden ve harici hasarlardan Şirket (ALTECH TURBINE) sorumlu değildir. Ürün açıklamalarının, resimlerinin, bilgilerinin ve fiyatlarının doğru olmasına büyük özen göstermekle birlikte, herhangi bir yanlışlık, hata veya eksiklik için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. ALTECH TURBINE ürünlerinin yanlış kullanımından kaynaklanan herhangi bir yanlışlık için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Demonte olarak teslim edilen ürünlerde montaj ve değişiklik hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. İnternet, yazılım ve bilgisayar donanımı teknolojilerinin sınırlamaları nedeniyle renkler web sitesinde gösterilenlerden biraz farklı olabilir. Sürekli ürün geliştirme politikamız doğrultusunda ALTECH TURBINE, ürün özelliklerini önceden haber vermeksizin değiştirme, çeşitlendirme veya farklı kılma hakkını saklı tutar.

 

5. Ödeme Yöntemleri ve Fiyatlar

 

Şirket, 3. taraf güvenli çevrimiçi ödeme çözümlerini kullanır. Bu sitedeki ürünleri kredi kartı veya banka havalesi ile satın alabilirsiniz. Ödeme ile ilgili herhangi bir sorunuz için lütfen iletişim formlarını doldurarak bizimle iletişime geçin. Tüm fiyatlar en yaygın yerel para birimlerindedir ve ülke dışındaki siparişler için kredi / banka kartı işlemleri, kart şirketi tarafından cari döviz kurlarından otomatik olarak dönüştürülecektir. Fiyatlar serbest piyasa koşulları gereği önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir, aynı ürünün daha sonra satın alınması aynı fiyattan garanti edilemez. Siparişler tamamen kendi takdirimize bağlı olarak kabul edilir ve herhangi bir açıklama yapmadan siparişleri reddetme hakkımızı saklı tutarız.

6. Satış Vergisi

Katm
a Değer Vergileri, nakliye varış noktalarına göre hesaplanır, katma değer vergileri fiyata dahil edilir. Bu ülke dışındaki hedeflere gönderilen siparişler için farklı yerel satış vergisi yüzdelerine, gümrük vergisi veya ek ithalat vergilerine tabi olabilir. Bunlar fiyatlarımıza dahil değildir ve bu vergilerin veya harçların ülke dışında ödenmesinden müşteriler sorumludur.

7. Ticari Markalar ve Telif Hakkı

 

Şirket web sitelerinde ve medya kanallarındaki materyallerin, etik olmayan amaçlarla ürünlere göz atma, sipariş verme dışında herhangi bir şekilde kullanılması, yazdırılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu web sitesinin herhangi bir şekilde çerçevelenmesi yasaktır. Her hakkı saklıdır.

8. Güvenlik ve Gizlilik Bildirimi

 

Güvenlik en yüksek önceliklerimizden biridir ve kişisel bilgilerinizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı korumak için her türlü önlemi alırız. Abonelik, web sitelerine kayıt olmak veya mal satın almak için istenen bilgiler (kredi/banka kartı bilgileriniz dahil) ile şifrelenir. SSL (Güvenli Yuva Katmanı), endüstri standardı 3. taraf şifreleme yazılımı. Gizlilik bildirimleri yalnızca şirket web siteleri aracılığıyla toplanan bilgiler için geçerlidir. Gizliliğinizi korumaya kararlıyız. Biz veya ortaklarımız, bize sağladığınız bilgileri siparişleri işlemek veya ihtiyaçlarınıza en uygun ürünün hangisi olduğunu değerlendirmek için kullanırız. Yalnızca Kişisel Verileri Koruma Kanunu uyarınca yasal ve etik olarak toplanan bilgileri kullanacağız. Bu bilgileri, bu bildirimde belirtilenler dışında başka satıcılara satmayacağız, paylaşmayacağız veya kiralamayacağız. ALTECH TURBINE, kredi/banka kartı alışverişlerinizde bilgilerinizi tutmamakta, tüm alışverişler 3. parti online ödeme sistemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Daha fazla ayrıntı için lütfen Gizlilik Politikamızı ve KVKK metnini ziyaret edin.

9. Yasal

 

Taraflar arasında imzalanan sözleşmeler hakkında çıkan uyuşmazlıklar Türk Borçlar Kanunu hükümlerine tabi olacaktır. Şirket merkezi Ankara, Türkiye’de bulunmaktadır. Uluslararası imzalan sözleşmelerde şirket, Türkiye yasalarını ve mahkemelerini tercih etme hakkına sahiptir.

 

10. İletişim

 

Şirket, tüm iletişim formlarını ve satış sonrası destek gönderimlerini 24 saat boyunca yanıtlamayı hedeflemektedir. ALTECH TURBINE ekiplerine web sitesi iletişim sayfalarından ulaşabilirsiniz.

11. Şirket Bilgileri

 

Şirket üretmiş olduğu ürünleri kullanıcılara 1 ila 10 iş günü içinde kapı teslimi yapmayı hedeflemektedir. Ürünleri önceden üretip depolarımızdan siz değerli kullanıcılara ulaştırıyoruz. Ürünler yerel atölyelerimiz yerine başka bir ülkede üretilmişse gümrük ve vergileri yerel firmalarımız tamamlıyor.

Şirket Unvanı : DOĞA RÜZGAR TÜRBİN SİSTEMLERİ LTD ŞTİ

Şirket Mersis Numarası : 0302-1196-7630-0001

Şirket Adresi: Kıbrısköyü Mahallesi 1972.Cadde No:12/A Mamak/ANKARA
Telefon: +90 532 308 66 54

E mail: info@altechturbine.com

DOĞA RÜZGAR TÜRBİN SİSTEMLERİ LTD ŞTİ

bottom of page